ورزشی

پاسخ کوبنده هاشمی به ارمغانی / با برخورد ملی‌پوش بسکتبال با شما و واکنش جنابعالی جایی برای حسادت نمی‌ماند!

سایت خانه بسکتبال ایران؛

سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال ایران گفت: نمی‌دانم منظور ارمغانی از حسادت چیست، من به چه چیز او باید حسودی کنم؟

به گزارش ایسنا، پس از مصاحبه انتقادی مصطفی هاشمی، سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال ایران از عملکرد ۹ ماهه فدراسیون بسکتبال با ریاست جدید و همچنین عملکرد تیم ملی با هدایت سعید ارمغانی، طولی نکشید که سعید ارمغانی، سرمربی فعلی تیم ملی ایران نسبت به صحبت‌های هاشمی واکنش نشان داد.

با این حال ارمغانی صحبت‌هایی را در مصاحبه خود با ایسنا مطرح کرد که باعث شد مصطفی هاشمی هم نسبت به این اظهارات سرمربی تیم ملی، واکنش نشان دهد.

مصطفی هاشمی در رابطه با اظهارات ارمغانی به خبرنگار ایسنا گفت: «صحبت‌های آقای ارمغانی در ارتباط و واکنش به صحبت‌های من که چند روز پیش منتشر شد را خواندم. نکته‌ای داشت که می‌خواستم خدمت جامعه بسکتبال عرض کنم. اگر مورد به مورد پاسخگو باشم دیالوگی خواهد بود که از اهداف کلان خود دور می‌شود و اصلا به نفع بسکتبال کشور نیست. کلیت موضوع بحث بنده، نگاه فنی من به عملکرد ۹ ماهه فدراسیون با ریاست جدید بود که فکر می‌کنم ضعیف است و افق روشنی نیز برای آن متصور نیستم. به طبع نتایج و کارشناسی تیم ملی بزرگسالان که ویترین هر فدراسیونی است، از این قاعده نیز مستثنی نیست. بنده هیچگونه چالش شخصی با آقای ارمغانی ندارم و فقط ابهام من بحث حسادتی است که ایشان مدعی شده‌اند من به او حسادت می‌کنم! به چه چیز شما من باید حسادت داشته باشم؟ اگر هم شما چنین شاخصه‌ای را در من دیده‌اید با برخوردی که یکی از بازیکنان تیم ملی در اردو با شما داشته و واکنش جنابعالی، جایی برای حسادت باقی نمی‌ماند!»

نوشته پاسخ کوبنده هاشمی به ارمغانی / با برخورد ملی‌پوش بسکتبال با شما و واکنش جنابعالی جایی برای حسادت نمی‌ماند! * خانه بسکتبال ایران پایگاه تخصصی بسکتبال *

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا