درباره رادیو نگرش

یک دیدگاه جدید

ماموریت:

رادیو نگرش یک سازمان رسانه‌ای اینترنتی مستقل و آموزشی است که با متخصصان در زمینه‌های مختلف علمی و آموزشی همکاری می‌کند با برنامه‌های متنوع، اخبار علمی مستقل، و محتوای فرهنگی الهام بخش شنوندگان در سراسر دنیا باشد.

چشم انداز:

در رادیو نگرش چشم انداز ما این است که ارزشمندترین و قابل اعتمادترین منبع دانش و اطلاعات علمی باشیم. یک ایستگاه رادیویی اینترنتی باشد که مردم را برانگیزد تا با نگرش جدید و چندگانه به دنیا نگاه کنند و با ارائه برنامه‌های مثبت و بدون تعصب زندگی آنها را متحول کند.

 

منشور اخلاقی و اصولی:

رادیو  نگرش تلاش می کند تا به جامعه مدنی قوی، زندگی اجتماعی فعال، دسترسی به دانش و فرهنگ، گسترش آموزش و ارائه دیدگاه های متنوع کمک کند. گزارش، تولید و توزیع برنامه های علمی و آموزشی، اخبار و سایر مطالب با بالاترین استانداردها و اصول اخلاقی. رادیو نگرش با هیچ گروه سیاسی و غیرسیاسی ارتباطی ندارد و به صورت مستقل با همکاری گروه پادکست های علمی و آموزشی فعالیت می کند.

 

اطلاعیه بازگشایی:

رادیو نگرش با همکاری متخصصان و همکاران گروه پادکست های علمی و اموزشی برای آگاهی هموطنان در سراسر دنیا به موضوعات پزشکی، روانشناسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، ادبی و فرهنگی هنری تاسیس شده است. این رادیو به عنوان یک منبع قابل اعتماد و اطلاعاتی به هیچ گروه سیاسی و یا غیر سیاسی وابستگی ندارد. یکی دیگر از اهداف این رادیو علمی و اموزشی معرفی ایرانیان موفق در سراسر جهان است که با تخصص و مهارت های خود می توانند افتخار ایرانیان در سراسر جهان باشند. باشد که هر ایرانی در جای جای این گیتی پهناور با نگرش مثبت، رعایت اصول اخلاقی، رفتار و منش مناسب، با احترام به ارزش های شخصی و اجتماعی و کسب مهارت های لازم برای رسیدن به موفقیت افتخاریبرای ایران و ایرانی و الگوی خوبی برای دیگران و نسل های اینده باشدبا آرزوی موفقیت و شادمانی همراهان رادیو نگرش

دکمه بازگشت به بالا